Osprzęty od firmy Fassi

Firma Fassi jest aktualnie jednym z największych zakładów, których specjalnością jest produkcja żurawi hydraulicznych. Tradycyjne urządzenia, są poszerzane o wysoką liczbę współczesnych i nowatorskich rozwiązań. Stąd, w ofercie firmy można odnaleźć niezwykle różnorodne serie modeli.

Wytwarzane przez producenta Fassi żurawie, są w szczególe przeznaczone do montażu na aucie ciężarowym. Są to tak zwane HDSy. Najczęściej są one używane do przemieszczania ładunków o różnorakich gabarytach i kształcie.

Ponadto, nadzwyczaj dobrze nadają się do przenoszenia m. in. złomu lub bali drewnianych. Wybór żurawia powinien być odpowiedni dla jego przeznaczenia. Każdy z nich posiada konkretną moc i wysięg. Wybierając stosownego żurawia, należy pamiętać o innym znaczącym czynniku, jakim jest dobry wybór elementu roboczego, do którego są mocowane przedmioty.

Ogólnie rzecz biorąc, dźwigi hydrauliczne są wykorzystywane do różnorodnego rodzaju prac. Nieraz pracują w ciężkich warunkach środowiskowych, a obciążenia, jakim podlegają są nadzwyczaj gigantyczne. Zważywszy na ten fakt, firma oferuje trzy przeróżne rozwiązania gwarancyjne. Roczna gwarancja na wszystkie części żurawi, dwuletnia gwarancja odnosi się dla detalów hydraulicznych, tudzież trzyletnia gwarancja obejmuje sprzęty, które są wyposażone w hak. Sprzęt można oddać na serwis gwarancyjny w wypadku, kiedy uszkodzenia powstały z winy producenta lub gdy niedociągnięcia pozostały ujawnione w trakcie użytkowania.

Pomimo nadzwyczaj korzystnych warunków, które proponuje producent, nie można zapomnieć o konieczności bieżącego serwisowania hydraulicznych sprzętów dźwigowych. Najodpowiedniej jest wykonywać regularne przeglądy wszystkich siłowników hydraulicznych. W ten sposób użytkownik zagwarantuje sobie jak najdłuższe dobre funkcjonowanie maszyny.

Serwis Fassi jest oferowany przez dużą liczbę krajowych firm. Zajmują się one zwykle naprawą części hydraulicznych jak i mechanicznych.

Sprzęty i maszyny oferowane przez tego producenta przystają do jednych z najlepszych w swojej dziedzinie. Należałoby także przyjrzeć się takim przedsiębiorstwom jak Palfinger czy Hiab, bo są to równorzędni konkurenci.